top of page

MCSJ

Public·85 coworkers

Crvena zvezda Man City uživo 13.12.2023 Danas

prije 28 minuta — UŽIVO ZVEZDA – SITI Au, kakve šanse za crveno-bele! Ortega čudesnim ... Manchester City (@ManCity) December 13, 2023. 27' Kakva šansa za ...

Crvena zvezda Man City uživo gledati 13 prosinca 2023 Gledaj LIGA PRVAKA Crvena Zvezda - Manchester City Koncerti i putovanja LIGA PRVAKA 2023. / 2024 Online Virmanom ili internet bankarstvom, online kreditnim karticama ... VIDEO City pri kraju susreta naplatio dominaciju protiv Leipziga, Zvezda spasila bod u završniciGalerija +2 Aktualni prvak Europe Manchester City u gostima je sredio Leipzig 3:1 u 2. kolu i suvereno zasjeo na vrh skupine G Lige prvaka. Crvena zvezda i Young Boysi u drugoj utakmici grupe odigrali su 2:2. Aktualni engleski prvak Manchester City upisao je i drugu pobjedu u skupini G. Nakon što je u prvom kolu na Etihadu ugašena Crvena zvezda sa 3-1, City je u Leipzigu identičnim rezultatom porazio i njemački sastav. Veliki preokret Šahtara u gostima: Prvaci Belgije na poluvremenu imali 2:0, Ukrajinci slavili! Gosti su poveli u 25. Gol kojim je Zvezda spasila bod pogledajte OVDJE Rezultati 2. kola skupine G Lige prvaka: RB Leipzig - Manchester City 1-3 (Openda 48 / Foden 25, Alvarez 84, Doku 90+2) Crvena zvezda - Young Boys 2-2 (Ndiaye 34, Bukari 88 / Ugrinić 48, Itten 61-11m) Sastavi: Tablica skupine G: Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi DNEVNIK. Manchester City na televiziji | Gdje gledati sve utakmice Gdje se moze gledati? Crvena Zvezda vs Manchester City live strim. Pogledaj gdje mozes gledati utakmicu uzivo. Nadolazece Utakmice. Aston Villa FC. LIGA PRVAKA Crvena Zvezda - Manchester City FK Crvena zvezda v Manchester City (13/12) on UEFA Champions League. Get match preview including live scores, lineups, stats, H2H and much more. Crvena Zvezda U-19 - Manchester City U-19, fudbal uživo prije 28 minuta — UŽIVO ZVEZDA – SITI Au, kakve šanse za crveno-bele! Ortega čudesnim Manchester City (@ManCity) December 13, 2023. 27' Kakva šansa za ... minuti nakon lijepe akcije koju je u pogodak pretvorio Phil Foden. Bernardo Silva je na desnoj strani sjajno uposlio Rica Lewisa, a 18-godišnji branič je povratnom loptom asistirao do Fodena koji je pogodio za 1-0. U završnici prvog dijela sjajnu priliku je imao Erling Haaland, ali je Janis Blaswich obranio. RB Leipzig u prvom poluvremenu nije uputio niti jedan udarac u okvir suprničkog gola, no izjednačio je već u trećoj minuti nastavka. Njemački sastav je izveo brzu kontru, Yussuf Poulsen je fantastično asistirao Loisu Opendu koji se sjurio prema vratima i pogodio uz samu vratnicu. "Građani" su ipak u završnici susreta stigli do tri boda golovima Juliana Alvareza u 84. FK Crvena zvezda vs Manchester City prije 4 sata — TV channel: In the UK, the game will be televised live on TNT Sports 2. Live stream: Subscribers can also catch the contest live online via the ... (BESPLATNO!!) Crvena zvezda Man City uživo 13.12.2023 prije FK Crvena zvezda је играо против Manchester City у 1 утакмица ове сезоне. Тренутно, FK Crvena zvezda рангира 4., док Manchester City држи 1. позиција. minuti, te Jeremyja Dokua (90+2). Joško Gvardiol je za City protiv svog bivšeg kluba igrao cijeli susret, dok Mateo Kovačić nije ulazio u igru. U drugom susretu iz skupine Crvena zvezda i Young Boysi su remizirali 2-2. Za beogradski sastav zabili su Cherif Ndiaye (34) i Osman Bukari (88), a za goste Filip Ugrinić (48) i Cedric Itten (61-11m). Na ljestvici skupine vodi City sa šest bodova, Leipzig ima tri, a Crvena zvezda i Young Boysui po jedan bod. FK Crvena zvezda - Manchester City резултат уживо Pogledajte prenos uživo UEFA Youth League i ne propustite prenos Crvena Zvezda U-19 - Manchester City U-19, koji možete gledati besplatno na ovom linku. Početak ... Gledaj Manchester City - Crvena Zvezda danas gdje gledati man city – crvena zvezda. man city newcastle gdje gledati real madrid vs man city prijenos uzivo. tekma manchester city. "MIRISALO" NA ČUDO U LIGI ŠAMPIONA, ALI... Zvezda 19. ruj 2023. — "MIRISALO" NA ČUDO U LIGI ŠAMPIONA, ALI... Zvezda vodila protiv prvaka Evrope, Mančester siti preokretom do trijumfa. Novosti online. 19. 09. How to watch FK Crvena zvezda vs Man City: TV channel prije 42 minute — UŽIVO Zvezda - Man. City 0-1: Debitant zabio gol za Engleze, 'građani Crvena zvezda ugostit će aktualnog europskog prvaka Manchester City ...