top of page

MCSJ

Public·80 coworkers

[[[Shikoni drejtpërdrejt***]!]] Dinamo Ballkani drejtpërdrejt 14 dhjetor 2023


[TV DREJTPËRDREJT@@] Erzeni Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 17 shtator 2023 ... Ballkani (KOS) - Ludogorets (BUL) vs Match 12: HJK Helsinki (FIN) ...


Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e 21 sht 2023 — Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takimin. Ballkani Dinamo Zagreb e Astana./Lajmi.net/. Lajmi ... [TV-] Dinamo Tirana Kukësi drejtpërdrejt live 13 shtator 202 12 sht 2023 — drejtpërdrejt falas 207. (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 192023 [TV<] Dukagjini. [[[sporti-]]+] Tirana Vllaznia ... Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 nënto4 tet 2023 — (shiko online) Ballkani Dinamo Zagreb transmetim i drejtpërdrejtë 05/10/2023 3 orë më parë — ((Transmetim i drejtpërdrejtë#)) Viktoria Plzeň... Home | SuperSportItali Pas barazimit me Inter, Juventus rikthehet në fushë për javën e 14 të Serie A. Bardhezinjtë luajnë në transfertë ndaj Monzës, një sfidë e... Serie A Malick Thiaw u dëmtua mbrëmjen e të martës ndaj Borussias së Dortmundit, duke futur në emergjencë mbrojtjen e Milanit, që nga 6 futbollistë të... Sa mund t’u ndihmojë fakti që Plzen vjen i kualifikuar, por edhe që do të luani larg Prishtinës, në një terren shumë më të mirë? Fakti që ata janë të kualifikuar, ka të dy anët e medaljes, pasi nuk do të ketë motivimin maksimal dhe mund të bëjë rotacion, por nga ana tjetër ata janë profesionistë dhe nuk do të nënvlerësojmë. Ne luajmë në Shqipëri dhe besoj se do ta ndjejmë veten si në shtëpinë tonë, pasi jemi në shtëpinë tonë. Shumë lojtarë nuk e kanë shkelur ndonjëherë këtë terren dhe ky do të jetë një minus për ne, por do të përpiqemi të bëjmë më të mirën e mundshme. A do të jetë i kënaqur Ballkani nëse merr vetëm një pikë? Që të jemi me këmbë në tokë, edhe deri këtu ku kemi ardhur, kemi bërë një arritje të madhe për Ballkanin, por edhe futbollin e Kosovës. alBallkani e nis sot aventurën në fazën e grupeve në Ligën e Konferencës për herë të dytë në dy vitet e fundit. Kampioni i Kosovës do të ketë punë në udhëtim me Viktoria Plzen në Çeki, në kuadër të Grupit C, shkruan lajmi. net. Ballafaqimi mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit do të transmetohet direkt në Klan Kosova dhe ArtSport 1. Kjo është konfirmuar edhe nga faqja zyrtare e platformës Artmotion. KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 në 2 orë më parë — KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 nëntor 2023 FC Ballkani ishte drejtpërdrejt. 41 min · 󰟠. 󰟝. Megjithatë mendoj se çdo futbollist, në një stadium të tillë, do të dijë të marrë ndeshjen me qetësi dhe të japë maksimumin. Kundërshtari ka tranzicion pozitiv shumë të mirë dhe nëse u lë hapësira, të ndëshkojnë. [[Sot>>]@] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejt [Sot>>]@] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 22 shtator 2023 7 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana ... UEFA reportazh për "Ballkanin"/ Jashanica: Pretendojmë të shkojmë larg - Tv Klan18:40 13/12/2023“Ballkani” ishte i vetmi ekip shqiptar që mori pjesë këtë sezon në grupet e kupave të Europës. Skuadra nga Suhareka u kualifikua në Conference League dhe të enjten do të zhvillojë ndeshjen me “Dinamo Zagreb” që në takimin e parë të zhvilluar në Prishtinë e mundi 2 – 0. Kjo është mundësia e fundit për të qenë në turin tjetër të këtij aktiviteti. Rocco Vata në radarët e Interit. Klubi zikaltër dërgoi përfaqësues të vetët për të ndjekur nga afër ndeshjen të rinjve mes Lazios dhe Celtic,... Champions League E dhimbshme ta pranosh, por Arrigo Sacchi e thotë troç se ky Milan nuk është akoma një skuadër e mirëfilltë! Ish-trajneri legjendar i kuqezinjve,... Futboll Deklarata e trajnerit të Argjentinës, Lionel Scaloni pas fitores me Brazilin në kualifikueset e Kupës së Botës së vitit 2026 bëri mjaft bujë. Sa i përket organikës, na mungon Hamidi i pezulluar dhe Tolaj, që është i dëmtuar, por rikthehet Berisha. Liga e Konferencës/ Trajneri Daja: Ballkani si në shtëpi në “Air Albania”, ja çfarë kërkoj ndaj Viktoria PlzenTrajner Ilir Daja është rikthyer sërish në stadiumin “Air Albanai”, por kësaj radhe si “timonier” i kampionëve të Kosovës, Ballkani, që nesër në këtë stadium do të luaj ndaj çekëve të Viktoria Plzen në grupet e Ligës së Konferencës. Për shkak se Kosova nuk ka asnjë stadium për momentin brenda standardeve ndërkombëtare, UEFA e ka zhvendosur ndeshjen e Ballkanit në stadiumin “Air Albania”, takim i cili do të luhet nesër në orën 18:45. Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takimin - SportMania. Shpresojmë të bëjmë një paraqitje sa më dinjitoze ndaj Viktoria Plzen. Cila është gjendja e Ballkanit para ndeshjes së nesërme? Kemi mungesa, por jemi të motivuar maksimalisht, pasi e dimë rëndësinë e ndeshjes. Përballemi me kryesuesen e grupit, që ka fituar të gjithë takimet deri tani. Nëse nesër do të kemi edhe mbështetjen e publikut, do të jemi edhe më të motivuar. Ballkani Viktoria Plzeň 2022 30 nëntor 2023 Transmetim i dre 30 nën 2023 — Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt falas 11 Dinamo Zagreb e ajo nga Kazakistani, Astana. Viktoria Plzen vs FC Ballkani Prediction and Betting ... Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e 21 sht 2023 — Në Grupin C së bashku me Ballkanin dhe Viktoria Plzen janë edhe Dinamo Zagreb e Astana. Tagged conference league, kf ballkani, sportmania, ... Çfarë mësimesh keni nxjerrë nga përplasja në Prishtinë me Ballkanin? “E kemi analizuar mirë ndeshjen në Prishtinë menjëherë pas kthimit në Zagreb. Dhe tani na u kujtua ajo lojë, në atë analizë futëm disa detaje nga ndeshja e tyre të së shtunës, edhe pse ajo lojë sigurisht nuk ishte matës i vlerës së vërtetë të Ballkanit, është më shumë një përjashtim që vërteton tezën se është një ekip i mirë. Ata thjesht patën një ditë të keqe, ishte humbja e tyre e parë në kampionat, është e qartë se kjo është skuadra më e mirë në Kosovë. Humbën në Podujevë sepse bënë shumë gabime, fusha ishte e keqe.. Megjithatë, nuk besoj se kjo disfatë do të lërë gjurmë në Ballkan, është një ekip i ekuilibruar dhe me përvojë, kanë dy vite bashkë dhe nuk mund të shqetësohen nga një humbje. Ata e sulmojnë mirë hapësirën, e kemi ndjerë edhe në Prishtinë, ndaj duhet të jemi jashtëzakonisht të kujdesshëm dhe serioz, që të mos hyjmë përsëri në telashe. ((tv drejtpërdrejt!!!)) KF Ballkani Viktoria Plzeň shiko liv TRT Balkan. Istanbul · Liga Ballkani bën një hap prapa në Ligën e Konferencës, humb nga Astana Me këtë... [[Shikoni<<]] Ballkani Dinamo Zagreb shiko live 5 ... Çfarë Dinamo mund të presim të enjten? Do të hyni me kujdes në ndeshje apo do të sulmoni menjëherë mysafirët? Ne luajmë në shtëpi, përballë tifozëve tanë dhe duam të shënojmë sa më shpejt që të jetë e mundur për ta çuar ndeshjen në anën tonë. Sepse Ballkani mund dhe di të ndëshkojë çdo nxitim, këtë e tregoi edhe në Prishtinë. [sporti*] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i drejtpërdrejt 20 sht 2023 — [sporti*] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 2022 21 shtator 2023 10 gush 2023 — [futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita... Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takiminBallkani e nis sot aventurën në fazën e grupeve në Ligën e Konferencës për herë të dytë në dy vitet e fundit. Ballafaqimi mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit do të transmetohet direkt në Klan Kosova dhe ArtSport 1. Lincoln Red Imps Ballka | 백서스클랜 트위치리그... [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!! ]-]] Lincoln Red Imps Ballkani drejtpërdrejt Si të[futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt 27/07/2023[FALAS<<] Ballkani... KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 2022 2 orë më parë — KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 2022 30 nëntor 2023 Live Sport 31 korr 2023 — KF Tirana/Dinamo Batumi BES-KF KF... [[TRANSMETIM TELEVIZIV-][] KF Ballkani Viktoria Plzeň drejtp 30 nën 2023 — ((SHIKO ONLINE***)) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt 5 tet 2023 — ) Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt 21 shtator 2023 FC Ballkani vs ...


About

Digging and figuring out the community challenges and eradic...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page